XXVI Międzynarodowy Turniej Judo oraz V Memoriał Józefa Chowańca – Zakopane 06-08 10 2023Z przyjemnością przedstawiam relację z XXVI Międzynarodowego Turnieju Judo oraz V Memoriału Józefa Chowańca, które odbyły się w malowniczym Zakopanem w dniach 6-8 października 2023. To wydarzenie, które przyciągnęło młodych judoków z całego świata, by wspólnie świętować i rywalizować.

Nasza drużyna z UKS Maximus wzięła w tych zawodach udział, a nasi młodzi zawodnicy dali z siebie wszystko, by osiągnąć jak najlepsze wyniki. To była dla nich niesamowita okazja do zdobycia doświadczenia i podjęcia sportowej rywalizacji na międzynarodowym poziomie.

W trakcie zawodów nasi zawodnicy nie tylko prezentowali swoje umiejętności i walkę na macie, ale również nawiązywali nowe znajomości, ucząc się od innych uczestników. To nie tylko walka o medale, ale także nauka, rozwijanie pasji i duch rywalizacji.

Dumni jesteśmy z naszych judoków, którzy odnieśli sukcesy na tym prestiżowym turnieju. To niezwykłe doświadczenie, które na pewno na długo pozostanie w ich pamięci. Chcemy również podziękować naszym trenerom za ciężką pracę i wsparcie, które pozwoliło naszym dzieciom osiągnąć te wyniki.

Judo to nie tylko sport, to także wartości i dyscyplina. Chcemy podziękować organizatorom za możliwość uczestnictwa w tym wyjątkowym wydarzeniu. Dla nas to nie tylko turniej, to prawdziwa przygoda, która kształtuje charaktery i uczyniła naszych dzieci lepszymi ludźmi.

Dziękujemy wszystkim, którzy byli z nami podczas tych zawodów i wspierali naszą drużynę. Jesteśmy dumni z naszych zawodników i nie możemy doczekać się kolejnych wyzwań.

Facebook image
ładowanie facebooka