Wesołych Świąt od Rodziny UKS Maximus!


W tym magicznym czasie świątecznym, cały zespół UKS Maximus pragnie przesłać najserdeczniejsze życzenia wszystkim naszym członkom, ich rodzinom oraz wszystkim, którzy są częścią naszej judo rodziny.

Niech te Święta Bożego Narodzenia przyniosą Wam spokój, radość i ciepło, a chwile spędzone z najbliższymi będą pełne miłości i wzajemnego zrozumienia. Życzymy, aby te wyjątkowe dni były okazją do odpoczynku, regeneracji oraz czerpania inspiracji na nowy rok pełen judo wyzwań i sukcesów.

W nadchodzącym 2024 roku życzymy Wam nieustającego entuzjazmu, zdrowia oraz wytrwałości w dążeniu do celów zarówno na macie, jak i w życiu codziennym. Niech każdy dzień przynosi nowe możliwości do nauki, wzrostu i radości z judo, które nas wszystkich łączy.

Dziękujemy Wam za wsparcie, pasję i zaangażowanie, które czynią UKS Maximus miejscem wyjątkowym. Cieszymy się, że możemy razem tworzyć tę wspaniałą judo społeczność.

Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku!

Z judo pozdrowieniami, Zespół UKS Maximus

Facebook image
ładowanie facebooka