UKS Maximus w Krakowie oferuje różnorodne zajęcia judo dla dzieci w różnych grupach wiekowych:


UKS Maximus w Krakowie oferuje różnorodne zajęcia judo dla dzieci w różnych grupach wiekowych:

  1. Judo dla najmłodszych (od 4. roku życia): Program zapewnia zajęcia dostosowane do najmłodszych uczestników, wprowadzając ich w świat judo w sposób zabawowy i przyjazny dla dzieci​​.
  2. Judo dla dzieci w wieku 5-10 lat: Te zajęcia zawierają wiele elementów rekreacyjnych. Są one głównie nastawione na przygotowanie ogólnorozwojowe małego zawodnika poprzez zabawę, podstawowe ćwiczenia z zakresu judo i akrobatyki, a także elementy gimnastyki korekcyjnej. Zajęcia te kładą duży nacisk na gry i zabawy ruchowe​​.
  3. Funny Judo dla dzieci 4-6 lat: Jest to specjalnie opracowana, zabawowa forma judo dla najmłodszych. Funny Judo jest fascynującym i przyjaznym sposobem na wprowadzenie dzieci w wieku przedszkolnym w świat judo​​.

Każdy z tych programów zapewnia młodym uczestnikom możliwość nauki judo w sposób dostosowany do ich wieku i potrzeb rozwojowych.

Foto: Robert Król

Facebook image
ładowanie facebooka