UKS Maximus na Podium!


UKS Maximus Zdobywa Trzecie Miejsce Drużynowo w Turnieju!

Z wielką radością informujemy, że nasza drużyna UKS Maximus wywalczyła trzecie miejsce drużynowo w niezwykle zaciętej rywalizacji, w której wzięło udział 41 klubów i prawie 500 zawodników! Ten turniej był pełen emocji i niezapomnianych chwil, a nasz imponujący puchar jest symbolem ciężkiej pracy i nieugiętej determinacji naszych zawodników.

Chcielibyśmy podziękować wszystkim trenerom z UKS Maximus, których zaangażowanie i wiedza przyczyniły się do tego wspaniałego sukcesu. Wasza praca jest nieoceniona! Ogromne gratulacje również dla naszych zawodników za ich wysiłek, pasję i sportowego ducha.

Dziękujemy również za wsparcie rodziców i wszystkich sympatyków klubu. Wasza obecność i doping są dla nas niezwykle ważne i motywujące.

Facebook image
ładowanie facebooka