UKS MAXIMUS – Mistrzowie Judo Dragon Cup!


Wspaniałe wieści z judo maty! Nasza drużyna UKS MAXIMUS wzięła udział w IV International Judo Dragon Cup 2024 w Krakowie, zorganizowanym przez JUDO KING Wieliczka oraz Polish – American Judo Academy. To wyjątkowe wydarzenie miało miejsce podczas Dnia Dziecka, 1 czerwca 2024 roku.

Nasza drużyna wykazała się niezwykłą determinacją i zaangażowaniem, zdobywając pierwsze miejsce drużynowo. Nasi zawodnicy przynieśli do domu imponującą liczbę medali:

🥇 10 złotych medali:

 • Nadia Adamczyk
 • Nikola Adamczyk
 • Lena Butanowicz
 • Bartosz Ciupczyk
 • Rafał Dobrzański
 • Julian Król
 • Nadia Mazur
 • Jakub Saługa
 • Piotr Seweryn
 • Bartosz Tochowicz

🥈 8 srebrnych medali:

 • Roman Czeluśniak
 • Aleksandra Durda
 • Filip Hazior
 • Elżbieta Jasiołek
 • Franciszek Jasiołek
 • Leonard Sadura
 • Igor Mączyński
 • Antonia Mazur

🥉 2 brązowe medale:

 • Oliwer Król
 • Katarzyna Durda

IV miejsca:

 • Michalina Gralak
 • Adam Kozak
 • Michał Kraszewski
 • Daria Maslei
 • Iwo Strojecki

Gratulacje dla naszych wspaniałych trenerów: Basi Mirus Lempart, Izabeli Mirus-Kłos, Eweliny Limanówki oraz Agaty Pontek, a także wszystkich zawodników! Wasza ciężka praca i poświęcenie przynoszą wspaniałe rezultaty. Jesteśmy niesamowicie dumni z Waszych osiągnięć i z niecierpliwością czekamy na kolejne wyzwania.

Walczymy dalej! 💪

Facebook image
ładowanie facebooka