Świąteczny Camp Szkoleniowy z Robertem Krawczykiem


Drodzy Rodzice i Młodzi Judocy!

Z radością ogłaszamy Świąteczny Camp Szkoleniowy z Robertem Krawczykiem, który odbędzie się 27 grudnia 2023 roku. To wyjątkowe wydarzenie, które połączy nie tylko intensywne treningi, ale również ducha świątecznej atmosfery.

Data: 27 grudnia 2023 r.

Czego możecie się spodziewać podczas naszego Świątecznego Campu?

  1. Profesjonalne Szkolenie z Robertem Krawczykiem: Robert Krawczyk, doświadczony trener i zawodnik, poprowadzi treningi o charakterze rozwojowym. Będzie to świetna okazja dla naszych zawodników do doskonalenia technik, podnoszenia sprawności fizycznej i zdobywania nowych umiejętności.
  2. Randori dla Wszystkich Poziomów: Niezależnie od stopnia zaawansowania, każdy uczestnik będzie miał okazję do udziału w randori. To doskonała forma praktyki, pozwalająca zastosować techniki w prawdziwej walce.
  3. Świąteczna Atmosfera: Choć skupimy się na intensywnych treningach, nie zapomnimy o duchu świąt! Przygotowaliśmy kilka niespodzianek, które sprawią, że to wydarzenie będzie niezapomniane.
  4. Integracja i Zabawa: Nasze wydarzenia to również doskonała okazja do integracji z innymi zawodnikami. Wspólne gry i zabawy sprawią, że każdy uczestnik poczuje się częścią naszej judo rodziny.
  5. Dzień Pełen Pozytywnej Energii: Chcemy, aby ten dzień był nie tylko okazją do treningów, ale także do budowania pozytywnych relacji, motywacji i radości z judo.

Niech to będzie dla Waszej pociechy wyjątkowe świąteczne doświadczenie! Zapisy trwają, miejsc ograniczona ilość. Dołączcie do naszego Świątecznego Campu Szkoleniowego i razem stwórzmy niezapomniane chwile na macie!

Serdecznie zapraszamy! Zespół UKS Maximus 🥋

Facebook image
ładowanie facebooka