Sukcesy UKS MAXIMUS na Turnieju w Sosnowcu: Medalowa Niedziela


W ostatni weekend mieliśmy przyjemność śledzić, jak nasi zawodnicy z UKS MAXIMUS zdobywają medale na dobrze obsadzonym turnieju judo w Sosnowcu. Z dumą informujemy, że dzięki nieustającym staraniom w szkoleniu i rozwijaniu naszych judoków, udało nam się osiągnąć spektakularne wyniki.

Medaliści UKS MAXIMUS:

  • Złoto: Michał Kraszewski, Igor Mączyński, Rafał Jasiński, Aleksander Sysak, Piotr Seweryn
  • Srebro: Szymon Ślizowski, Bartosz Tochowicz, Jakub Saługa, Samuel Mróz, Leon Krawczyk
  • Brąz: Ada Krawczyk, Cezary Mika, Iwo Strojecki, Ewa Baniak, Jan Drzyzgiewicz, Aleksandra Steczko, Michalina Gralak

Nasze sukcesy na turniejach są wynikiem systematycznej pracy, pasji oraz zaangażowania całego zespołu – trenerów, zawodników i ich rodzin. Każde takie wydarzenie to nie tylko okazja do rywalizacji, ale również cenna lekcja i możliwość do rozwijania umiejętności oraz przekraczania własnych ograniczeń.

Dziękujemy wszystkim za wsparcie i zaangażowanie w życie klubu. Te sukcesy to wspólny wysiłek, który motywuje nas do dalszej pracy i dążeń na drodze do mistrzostwa. Czekamy na kolejne wyzwania i już teraz zapraszamy do kibicowania naszym judokom w nadchodzących turniejach.

Facebook image
ładowanie facebooka