Sukcesy Naszych Judoków na Międzynarodowym Turnieju w Sosnowcu


Z ogromną radością i dumą informujemy o sukcesach naszej drużyny UKS Maximus Judo Kraków, która wzięła udział w Międzynarodowym Turnieju Judo w Sosnowcu dnia 14.04.2024. To wydarzenie zgromadziło wielu utalentowanych judoków z różnych krajów, ale to właśnie nasi zawodnicy stanęli na wysokości zadania, wykazując się determinacją i mistrzowskimi umiejętnościami.

Nasze Gwiazdy Turnieju

Wśród tych, którzy zdobyli najwyższe miejsca, znaleźli się:

  • Kacper Nawrocki oraz Cezary Mika, którzy zdobyli złote medale, pokazując nie tylko techniczną doskonałość, ale również niezachwianą siłę ducha.
  • Szymon Ślizowski i Bartosz Tochowicz, którzy wywalczyli srebrne medale, demonstrowali znakomitą strategię i determinację.
  • Michalina Gralak, zdobywczyni brązowego medalu, którego wyjątkowa pasja i poświęcenie na macie są dla nas wszystkich inspiracją.

Dziękujemy i Gratulujemy

Chcielibyśmy serdecznie podziękować wszystkim naszym zawodnikom za ich ciężką pracę i zaangażowanie, które przyczyniły się do tego fantastycznego wyniku. Wasze sukcesy są świadectwem siły naszego programu szkoleniowego oraz determinacji, którą każdego dnia przynosicie na treningi.

Gratulacje dla Kacpra, Cezarego, Szymona, Bartosza i Michaliny! Jesteśmy dumni, że możemy Was wspierać w drodze do osiągnięć sportowych, które inspirują i motywują całą naszą judo społeczność.

Facebook image
ładowanie facebooka