Sukcesy na Viii Hato Judo Cup – International Judo League


W miniony weekend mieliśmy przyjemność reprezentować nasz klub, UKS Maximus Judo Kraków, na jednym z największych turniejów judo dla dzieci i młodzieży w Europie – Viii Hato Judo Cup. Jest to część prestiżowej serii International Judo League, która zgromadziła na starcie imponującą liczbę 1100 zawodników z różnych krajów.

Z ogromną dumą informujemy, że nasza ośmioosobowa reprezentacja, występująca w kategoriach U-11 i U-13, osiągnęła znakomite wyniki, zajmując II miejsce drużynowo. Taki wynik umieszcza nas wśród najlepszych klubów judo w Polsce!

Wybitne Indywidualne Osiągnięcia

Nasi młodzi zawodnicy wykazali się niezwykłą determinacją i umiejętnościami, przynosząc klubowi złote i brązowe medale:

  • 🥇 Złoto: Nikola Adamczyk, Bartosz Ciupczyk, Nadia Mazur
  • 🥉 Brąz: Nadia Adamczyk

Ponadto, Aleksandra Jędrychowska zajęła piąte miejsce, a Aleksander Soboń siódme, co również jest fantastycznym wynikiem. Gratulacje także dla Rafała Dobrzańskiego i Cezarego Miki za udział i pokazanie dużego zaangażowania oraz ducha walki.

Szkolenie z Mistrzem

Dodatkowym punktem naszego udziału w zawodach był camp judo, który odbył się w niedzielę, prowadzony przez mistrza Kotaro Sasaki. To była nie tylko okazja do zdobycia cennych wskazówek, ale również szansa na dalsze doskonalenie technik judo pod okiem jednego z najlepszych.

Podziękowania

Dziękujemy wszystkim zawodnikom, trenerom i rodzicom za zaangażowanie i wspieranie naszych młodych judoków. Wasze wsparcie jest nieocenione i stanowi kluczowy element naszych sukcesów.

Jesteśmy dumni z naszej drużyny i nie możemy się doczekać kolejnych wyzwań na judo matach. Do zobaczenia na kolejnych turniejach!

Facebook image
ładowanie facebooka