Sukcesy na MINI MINERS JUDO CAMP z Pawłem Zagrodnikiem


W miniony weekend, zawodnicy naszego klubu UKS Maximus Judo Kraków mieli zaszczyt uczestniczyć w MINI MINERS JUDO CAMP, który odbył się w GKS Czarni Bytom. Wydarzenie to było zorganizowane pod hasłem “OD PODSTAW DO MISTRZOSTWA” i współtworzone z UKS Grot Kraków, co stanowi o naszej wspólnej misji – tworzeniu drogi do zwycięstwa.

Największym wyróżnieniem campu było szkolenie z Pawłem Zagrodnikiem, znakomitym judoką, który poprowadził masterclass na temat techniki seo-nage. To wyjątkowa okazja dla naszych zawodników, aby uczyć się od najlepszych, a warsztaty z takim mistrzem są nieocenionym atutem w naszym szkoleniu.

Dzięki takim wydarzeniom, nasz klub kontynuuje misję nie tylko szkolenia w duchu sportowej rywalizacji, ale również w dążeniu do ciągłego rozwoju i doskonalenia umiejętności naszych judoków. Każde takie spotkanie to nie tylko nauka nowych technik, ale też budowanie charakteru i ducha zespołowego.

Z niecierpliwością oczekujemy na kolejne wydarzenia i jesteśmy dumni, że możemy wspólnie tworzyć drogę do mistrzostwa.

Facebook image
ładowanie facebooka