Seria Otwartych Randorii Międzyklubowych – Rozwijaj Się z Nami!


W UKS Maximus Judo Kraków jesteśmy dumni, że możemy zaprosić Was na serię otwartych randorii międzyklubowych, które odbywają się w każdą środę o 17:30 w XXV LO przy ul. Telimeny 9. To wyjątkowe spotkania, które oferują każdemu judoce – niezależnie od stopnia zaawansowania – możliwość pracy nad techniką i sprawdzenia swoich umiejętności w praktyce.

Pod fachowym okiem Izabeli Mirus-Kłos oraz Barbary Mirus-Lempart, uczestnicy będą mieli szansę na naukę i doskonalenie w dynamicznym, wspierającym środowisku. Randorii to nie tylko ćwiczenia techniczne, ale również okazja do budowania relacji międzyklubowych i wymiany doświadczeń z innymi pasjonatami judo.

Nasze otwarte randorii są otwarte dla każdego, kto chce podnieść swoje umiejętności na wyższy poziom i ceni sobie atmosferę wzajemnego szacunku oraz sportowej rywalizacji. Niezależnie od tego, czy jesteś doświadczonym judoką, czy dopiero zaczynasz swoją przygodę z judo, znajdziesz tutaj coś dla siebie.

Zapraszamy serdecznie wszystkich zainteresowanych do dołączenia do nas w nadchodzące środy. To świetna okazja, aby nie tylko poprawić swoje umiejętności, ale i integrować się z judo społecznością. Do zobaczenia na macie!

Facebook image
ładowanie facebooka