Podsumowanie Zimowego Obozu 2024 w UKS Maximus Judo Kraków! 🌨️❄️


Chcielibyśmy serdecznie podziękować wszystkim uczestnikom za niezapomniane chwile, które wspólnie spędziliśmy podczas zimowego obozu! 📸👫 Każde zdjęcie z tego wyjątkowego czasu przypomina nam o przygodach, które razem przeżyliśmy.

W trakcie obozu mieliśmy okazję nie tylko doskonalić nasze umiejętności judo podczas codziennych treningów, ale także cieszyć się zimowymi atrakcjami. Od konkursów i zabaw na śniegu, poprzez zajęcia motoryczne, aż po ekscytujące wycieczki do gorących źródeł – każdy dzień dostarczał nowych wrażeń. Niezapomniane emocje przyniosła także jazda na nartach, która każdemu dostarczyła solidną dawkę adrenaliny, a wieczory upłynęły na wspólnym śmiechu i zabawie podczas karaoke oraz seansów filmowych.

Dziękujemy Wam za zaangażowanie, pozytywną energię i wszystkie uśmiechy, które razem tworzyły atmosferę pełną radości i przyjaznych relacji. 💪🎉 Ten zimowy obóz to kolejna niezapomniana przygoda, która z pewnością zostanie z nami na długo.

Do zobaczenia na kolejnych obozach i przygodach z UKS Maximus! 🌟👋

Facebook image
ładowanie facebooka