Podsumowanie Zimowego Campu Judo z Gwiazdami: Darcelito Yandzi i Hiroshi Katanishi – Piaseczno 2023


Niedawno odbył się wyjątkowy event w świecie judo – Zimowy Camp Judo z Gwiazdami. W 2023 roku, mieliśmy przyjemność gościć znakomitości takie jak Darcelito Yandzi i Hiroshi Katanishi. Ten event był niezapomnianym doświadczeniem dla uczestników i stanowił znaczący wkład w rozwój judo w naszym regionie.

Doświadczenia i Wnioski

Uczestnicy campu w Piasecznie mieli niepowtarzalną okazję do nauki od najlepszych – Darcelito Yandzi, znanego ze swoich dynamicznych technik, oraz Hiroshi Katanishi, mistrza nauczania judo. Sesje treningowe były intensywne, edukacyjne i inspirujące, dając zawodnikom z Krakowa i okolic szansę na rozwój osobisty i sportowy.

Zaproszenie na Przyszłe Wydarzenia

Chociaż Zimowy Camp Judo z Gwiazdami już się odbył, nie możemy się doczekać kolejnych eventów w Krakowie. Zapraszamy wszystkich pasjonatów judo, zarówno początkujących jak i zaawansowanych, do udziału w przyszłych campach. Będzie to kolejna okazja do nauki, doskonalenia technik i wymiany doświadczeń wśród miłośników judo.

Podsumowanie

Zachęcamy do śledzenia naszych informacji o nadchodzących eventach judo w Krakowie. Nie przegapcie okazji, by brać udział w sesjach z kolejnymi gwiazdami judo i kontynuować swoją judo podróż!

Facebook image
ładowanie facebooka