Otwarty Międzynarodowy Turniej Dzieci I Młodzików w Judo – Sosnowiec


Z ogromną radością dzielimy się z Wami wynikami naszych zawodników z Otwartego Międzynarodowego Turnieju Dzieci i Młodzików w Judo w Sosnowcu, który odbył się niedawno. To dla nas ważne wydarzenie, które nie tylko dostarcza sportowych emocji, ale także stanowi stały punkt naszych startów.

Nasi utalentowani zawodnicy odnieśli znaczące sukcesy, zdobywając wiele miejsc na podium. Oto lista naszych medalistów:

Miejsca Złote 🥇:

 • Roman Czeluśniak (Dodatkowo srebrny medal w kategorii open)
 • Nadia Mazur
 • Julian Król
 • Saługa Jakub
 • Lena Paszt
 • Mika Cezary
 • Nikola Adamczyk
 • Elżbieta Jasiołek
 • Szymon Sowa

Miejsca Srebrne 🥈:

 • Kraszewski Michał
 • Szymon Choma
 • Antoni Steczko
 • Nadia Adamczyk
 • Aleksander Sysak
 • Oliwier Król
 • Fryderyk Polit
 • Franciszek Jasiołek

Serdecznie dziękujemy również za piękne zdjęcia autorstwa Roberta Króla, które uchwyciły niezapomniane chwile z tego wyjątkowego wydarzenia.

To dla nas nie tylko sportowe wyzwania, ale również okazja do rozwoju naszych zawodników i wzmacniania ducha drużyny. Gratulujemy wszystkim, którzy wzięli udział i reprezentowali UKS Maximus z takim zaangażowaniem. Trzymamy kciuki za kolejne wyzwania i rozwój naszych młodych judoków! 🥋🏅

Facebook image
ładowanie facebooka