JUDO z MAXIMUS!


MAXIMUS nadal daje z siebie wszystko, by dostarczyć Wam najwyższej jakości treningi i niezapomniane doświadczenia sportowe.

Oto kilka nowości: Zwycięstwa na międzynarodowych turniejach: Nasi utalentowani zawodnicy odnoszą sukcesy na arenie międzynarodowej, zdobywając pierwsze miejsca na prestiżowych zawodach. To dowód na jakość naszych trenerów i determinację naszych podopiecznych.

Rekrutacja na nowy sezon: Nadal prowadzimy zapisy dla dzieci i młodzieży w wieku 7-18 lat. JUDO to nie tylko sport, to droga do rozwoju, zdyscyplinowania i pewności siebie. Dołącz do rodziny MAXIMUS i daj swojemu dziecku szansę na niezapomnianą przygodę, pełną sukcesów i sportowych emocji! 💪🥋

Zapraszamy do kontaktu i zapisów. Razem tworzymy przyszłość naszych młodych talentów!

Facebook image
ładowanie facebooka