Brązowy Medal na Akademickich Mistrzostwach Polski dla Trenerki UKS Maximus Judo Kraków


W dniu 7 kwietnia 2024 roku, judo ponownie udowodniło, że jest dyscypliną, która łączy, inspiruje i przynosi spektakularne sukcesy. Jest nam niezmiernie miło ogłosić, że trenerka naszego klubu, Agata Pontek, reprezentująca również barwy AZS-AGH, wraz ze swoim trenerem Łukaszem Mazurem, zdobyła brązowy medal na Akademickich Mistrzostwach Polski. To wyjątkowe osiągnięcie jest dowodem na to, że ciężka praca, pasja i determinacja zawsze prowadzą do sukcesu.

Wielki Sukces na Akademickiej Arenie

Akademickie Mistrzostwa Polski są jednym z najważniejszych wydarzeń w kalendarzu każdego młodego sportowca. To tutaj mierzą się najlepsi z najlepszych, reprezentując nie tylko siebie, ale i swoje uczelnie. Brązowy medal zdobyty przez Agatę Pontek stanowi nie tylko osobisty triumf, ale także zwycięstwo dla całej społeczności judo – zarówno dla naszego klubu UKS Maximus Judo Kraków, jak i dla Akademii Górniczo-Hutniczej.

Dedykacja i Wsparcie – Klucz do Sukcesu

Sukces Agaty nie byłby możliwy bez nieocenionego wsparcia i profesjonalizmu trenera Łukasza Mazura, który przez cały czas przygotowań do zawodów dzielił się swoją wiedzą, doświadczeniem i motywacją. Jesteśmy dumni, że w naszym klubie mamy tak wyjątkowych ludzi, którzy swoją pracą i zaangażowaniem inspirują innych do dążenia do perfekcji.

Inspiracja dla Młodych Judoków

Osiągnięcie Agaty Pontek jest inspiracją dla wszystkich młodych sportowców trenujących judo. Pokazuje, że droga do sukcesu nie jest łatwa, ale dzięki determinacji, ciężkiej pracy i wsparciu trenerów, można osiągnąć swoje cele i marzenia. W UKS Maximus Judo Kraków wierzymy, że każdy zawodnik ma potencjał, by stać się mistrzem, a historia Agaty jest tego najlepszym dowodem.

Podziękowania

Na koniec chcielibyśmy wyrazić ogromne podziękowania dla Agaty i trenera Łukasza za ich ciężką pracę, poświęcenie i pasję, jaką wkładają w judo. Wasz sukces jest naszym sukcesem, a wasze osiągnięcia stanowią motywację dla nas wszystkich, aby nigdy nie przestawać walczyć o swoje marzenia.

Gratulacje Agata i Łukasz! Jesteśmy z Was niezmiernie dumni i czekamy na kolejne sukcesy!

Facebook image
ładowanie facebooka