Rozpoczynamy Maximus Summer Camp 2.0! 🌞🏊‍♂️🚴‍♂️


Rozpoczęliśmy kolejny ekscytujący rozdział naszego letniego obozu – Maximus Summer Camp 2.0! Przed nami dni pełne zabawy, treningów i odkrywania uroków Roztocza na rowerach. Pierwszy dzień był pełen niezapomnianych wrażeń.

Poranna Kąpiel w Zalewie Dzień rozpoczęliśmy wspaniałą kąpielą w zalewie, która dostarczyła dzieciom mnóstwo radości i energii na dalszą część dnia. 🌞🏊‍♂️

Popołudnie na Basenie Wieczorem spędziliśmy czas na basenie, gdzie uczestnicy mogli się zrelaksować i bawić w wodzie. To idealny sposób na ochłodzenie po intensywnym dniu pełnym aktywności.

Treningi Judo i Ćwiczenia Wytrzymałościowe Nie mogło zabraknąć treningów judo oraz ćwiczeń wytrzymałości, szybkości i siły. Nasi młodzi sportowcy pokazali swoje zaangażowanie i determinację, co widać na załączonym filmie.

Niesamowita Atrakcja: Ogromna Dmuchana Zjeżdżalnia Na koniec dnia czekała nas niesamowita atrakcja – ogromna dmuchana zjeżdżalnia! Dzieci miały mnóstwo zabawy, a radość na ich twarzach była bezcenna. 💪😀

Czy dzieciaki poszły spać szybko? Oczywiście, że tak! Po tak intensywnym dniu wszyscy zasnęli w mgnieniu oka. 🌙🛌

Czekamy na kolejne dni pełne przygód i niezapomnianych chwil. Śledźcie nas na bieżąco, aby nie przegapić żadnej atrakcji z Maximus Summer Camp 2.0!

#maximussummercamp #zabawa #treningi #odkrywanie #roztocze #rower #kąpiel #basen #judo #ćwiczenia #wytrzymałość #szybkość #siła #intensywny #dmuchana #zjeżdżalnia #dzieci #sen #maximus

Facebook image
ładowanie facebooka