🥋🏆 **WIELKI SUKCES NASZYCH ZAWODNIKÓW NA TURNIEJU JUDO W BOCHNI! 🏆🥋


1 miejsce w Turnieju JUDO

Jesteśmy niezmiernie dumni ogłosić, że nasi utalentowani młodzi judocy zdobyli 2 miejsce na międzynarodowym turnieju Judo w Bochni!

To wyjątkowe osiągnięcie, które dowodzi ich ogromnego zaangażowania, ciężkiej pracy i determinacji. To także dowód na to, że nasza szkoła Judo, UKS Maximus, to miejsce, gdzie talent i pasja są kształtowane w prawdziwych mistrzów! Nasza kadra trenerów nie tylko dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem, ale także inspiruje dzieci do osiągania szczytów.

Jeśli szukasz dla swojego dziecka aktywności, która rozwija ciało i charakter, JUDO to idealna opcja. Uczymy nie tylko umiejętności sportowych, ale także wartości takie jak szacunek, dyscyplina i samodyscyplina.

Dołącz do naszej judowej rodziny i daj swojemu dziecku szansę na rozwinięcie się jako sportowca i człowieka! Zapisy na nowy sezon są nadal otwarte, więc teraz to doskonały moment, aby do nas dołączyć.

Dziękujemy naszym utalentowanym zawodnikom za ich ciężką pracę i determinację. Razem osiągniemy jeszcze więcej! 🥇

Facebook image
ładowanie facebooka