馃馃弲 Wspania艂e Wie艣ci z Niedzielnych Zawod贸w w MOSiR Sosnowiec! 馃弲馃


Rodzina UKS Maximus ma powody do dumy! Nasze młode talenty dały z siebie wszystko, zdobywając imponujące 12 złotych medali, 14 srebrnych i 2 brązowe w ostatnich zawodach judo. 💪 To pokazuje, jak ciężka praca, determinacja i duch drużyny mogą przynosić fantastyczne rezultaty.

Co więcej, dwoje naszych zawodników stanęło na podium, występując w kategoriach wiekowych o 2 lata starszych – co jest nie lada wyczynem! Srebro i brąz w tych kategoriach to dowód na ich niezłomność i talent. 👏👏

Ale to nie koniec dobrych wieści! Przez cały rok prowadzimy nabór do wszystkich grup wiekowych, zaczynając od naszych najmłodszych judoków, już od 3-4 lat. To idealna okazja, by dołączyć do naszej zwycięskiej rodziny i rozpocząć własną judo przygodę.

📍 Zapraszamy do Hali Widowiskowo-Sportowej Mosir w Sosnowcu na ul. Braci Mieroszewskich. Jest to miejsce, gdzie rosną przyszłe gwiazdy judo, wspierane przez KS Budowlani Sosnowiec i Płomień Milowice pod egidą Polskiego Związku Judo.

Dołącz do UKS Maximus i bądź częścią naszego sukcesu!

UKSMaximus #JudoSuccess #YoungChampions #JudoFamily #SportSpirit

Za zdjęcia dziękujemy Robertowi Królowi!  

Facebook image
艂adowanie facebooka