馃挅馃 Czas na Walentynki w UKS Maximus Judo Krak贸w! 馃馃挅


W dniu, gdy miłość jest świętowana na całym świecie, nie zapominajmy o pasji, która nas wszystkich łączy – miłości do judo. W UKS Maximus w Krakowie wierzymy, że judo to więcej niż sport; to sposób na budowanie trwałych relacji, wzajemne wsparcie i dzielenie się pasją.

W tym wyjątkowym dniu chcielibyśmy podziękować wszystkim naszym judokom, ich rodzinom i przyjaciołom za miłość i zaangażowanie, które pokazują każdego dnia. Wasza pasja i poświęcenie są sercem naszego klubu.

Pamiętajcie, judo to nie tylko walka na macie, to również budowanie silnych, pełnych szacunku i miłości relacji poza nią. W UKS Maximus tworzymy nie tylko mistrzów judo, ale także trwałe więzi i wspomnienia.

💑🤼‍♂️ Wesołych Walentynek od całego zespołu UKS Maximus Judo Kraków! Niech ten dzień będzie pełen miłości, zarówno na macie, jak i poza nią!

Facebook image
艂adowanie facebooka