馃實 NOWA SEKCJA – Cracow International School z UKS Maximus! 馃實


Dziś z ogromną radością ogłaszamy rozpoczęcie działalności naszej najnowszej sekcji – Cracow International School w UKS Maximus! Jesteśmy pierwszym klubem w Krakowie, który oferuje treningi JUDO w języku angielskim, tworząc tym samym wyjątkowe i międzynarodowe środowisko dla naszych małych sportowców.

👫🌎 ŚWIATOWE DOŚWIADCZENIE: Nasza sekcja Cracow International School to miejsce, gdzie dzieci z całego świata spotykają się, aby razem trenować JUDO. To nie tylko doskonała okazja do rozwijania umiejętności sportowych, ale także do nawiązywania międzynarodowych przyjaźni i zrozumienia różnorodnych kultur.

🇬🇧🥋 JĘZYK ANGIELSKI: Nasze zajęcia są prowadzone w języku angielskim, co pomaga dzieciom rozwijać swoje umiejętności językowe w naturalny i przyjazny sposób. To także doskonała okazja, aby zapoznać się z innymi językami i kulturami.

🥇💪 ROZWÓJ I WYCHOWANIE: Nasza kadra trenerów to doświadczeni instruktorzy, którzy nie tylko uczą JUDO, ale także kształtują charakter i wartości naszych uczestników. Szacunek, dyscyplina i dążenie do osiągania celów to podstawowe elementy naszych treningów.

Dołącz do UKS Maximus i daj swojemu dziecku szansę na rozwijanie się zarówno sportowo, jak i międzynarodowo. Zachęcamy do kontaktu i zapisów!

Facebook image
艂adowanie facebooka